تبلیغات
شونزده سال
موضوعات
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

آزاده نامداری: آقای مهرجویی از من خواستند در نارنجی پوش بازی کنم

آزاده نامداری

داستان از این قرار است که آزاده نامداری در مصاحبه‌ای که هفته گذشته داشت در پاسخ به سوالی که مربوط به پیشنهادهای بازیگری او بود، عنوان کرد از داریوش مهرجویی هم در کنار کارگردان های دیگر، پیشنهاد بازی در «نارنجی‌پوش» را داشته که در نهایت آن پیشنهاد را نپذیرفته. به گزارش به رنگ ارغوان به نقل از تماشا جمله دقیق نامداری در این گفت و گو این بود: «آقای مهرجویی هم در کار «نارنجی پوش» از من خواستند نقش یک مجری تلویزیونی را بازی کنم. رفتیم و صحبت کردیم ولی در نهایت این فیلم را هم بازی نکردم». این مصاحبه‌ که خوراک خبری خیلی از سایت‌ها شده واکنش رضا درمیشیان، مجری طرح و دستیار داریوش مهرجویی را در پی داشت.

او جوابیه‌ای را در این باب گذاشته که آن را می‌خوانید:

«روال گزینش بازیگر توسط آقای مهرجویی بدین ترتیب است که ایشان عکس هنرمندانی را که فکر می کنند به نقش‌های موردنظرشان نزدیک است می‌بینند و در مرحله بعد اگر با توجه به عکس به این نتیجه رسیدند که آن بازیگر به درد نقش می‌خورد جلسه‌ای حضوری با او می‌گذارند. درباره خانم آزاده نامداری هم ماجرا از این قرار بود که ما می‌خواستیم برای یکی از نقش‌های فرعی (نقش خبرنگار همراه طنازطباطبایی) از کسی استفاده کنیم که سابقه فعالیت در واحدمرکزی خبر داشته باشد تا با نقش آشنایی داشته باشد.

به عنوان مثال حتی از علیرضا حائری (خبرنگار برنامه هفت) هم استفاده کردیم. در نهایت ما عکس خانم آزاده نامداری را به آقای مهرجویی نشان دادیم که ایشان در همان مرحله ایشان را رد کردند. به همین خاطر خیلی برای من به عنوان مجری طرح و دستیار داریوش مهرجویی جالب است که خانم نامداری کجا با آقای مهرجویی جلسه گذاشتند که ما بی‌خبریم؟ فکر می کنم ایشان نارنجی‌پوش را با پروژه دیگری اشتباه گرفتند یا شاید هم اصلا آقای مهرجویی را نمی‌شناسند. این هتک حرمت‌ها اصلا درست نیست اتفاقی که چندی است باب شده و هرکسی برای مطرح کردن خودش یا بحث فساد در سینما را پیش می کشد یا ادعا می کند که از یک کارگردان شاخص پیشنهاد بازی داشته و رد کرده است

نویسنده : شیوا دل زنده | تاریخ : جمعه 22 اردیبهشت 1391 | نظرات :()
تبلیغات
لیزر انگشتری بیمز
آرشیو ماهیانه
- >