تبلیغات
شونزده سال
موضوعات
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

نمایشگاه عکس یک میلیارد تومانی

به گزارش  خبرگزاری اقتصادی ایران ( econews.ir)، هدیه تهرانی که چهار سال برای این نمایشگاه وقت صرف کرده و با صرف 220میلیون تومان آن را بر پا کرده است، گفت: «برای تامین هزینه نمایشگاه عکلس از سازمان میراث فرهنگی وام گرفته ام.».

وی دو روز پیش در جمع خبرنگاران در خصوص فروش عکس ها و نحوه قیمت گذاری تصریح کرد:  شاید شما بخواهید بگویید ،چون تو هدیه تهرانی هستی و با استفاده از اسمت نمایشگاه برگزار کردی اما اصلا اینگونه که تصور می کنید،  نیست و قیمت گذار توسط کارشناس این رشته انجام گرفت. وی خاطر نشان کرد: من می‌توانستم با هزینه کمتری به سود بیشتری برسم اما از کیفیت کارم کم نکردم و برای هر قاب عکس  200 تا 500 هزار تومان هزینه کردم. ضمن اینکه اسپانسرهای تجاری " کمک کننده های مالی " را که می‌توانستند سود زیادی عاید کار کنند، نپذیرفتم. و اگر مقاصد مالی داشتم هیچ وقت در خانه هنرمندان نمایشگاه  برگزار نمی کردم.» به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران " اکونیوز"، عکس های این بازیگر سینما از 400 هزار تا 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این هنرمند ایرانی در عین حال از انتقاد شدید و گاه غیر منصفانه  بعضی ها، انتقاد کرد .

نمالیشگاه هدیه تهرانی که چند روزی در طبقات خانه سینما برگزار است، مورد استقبال فراوان مردم و مسوولان بخش فرهنگی مواجه شده است ، برای این هنرمند کشورمان آرزوی موفقیت داریم.آخرین خبرها که البته توسط تهرانی تایید نشده ، این است که نمایشگاه وی به ارزش یک میلیارد تومان توسط شخصی خریداری شده است.

بیشتر عکس های این نمایشگاه از طبیعت بوده که برخی عکس ها در نوع خود جالب و دیدنی است.

اکونیوز: هدیه تهرانی بازیگر مشهور سینمای ایران به تازگی نمایشگاه عکسی را در خانه سینما برپا کرده بود که گفته می شود تابلوهای این نمایشگاه توسط شخصی به قیمت یک میلیارد تومان خریداری شد.!

نویسنده : شیوا دل زنده | تاریخ : شنبه 26 آذر 1390 | نظرات :()
تبلیغات
لیزر انگشتری بیمز
آرشیو ماهیانه
- >