تبلیغات
شونزده سال
موضوعات
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

برای دومین بار ملکه زیبایی کانادا یک دختر ایرانی است

برای بار دوم یک دختر زیباروی ایرانی ملکه زیبایی کانادا شد!!! سحر بی نیاز دختر ایرانی تبار, دیشب در رقابت با دختران زیبای کانادا به عنوان ملکه زیبایی معرفی شد. سحر 26 ساله متولد هند می باشد و به همراه خانواده خود چند سال در ایران زندگی کرد سپس به کانادا مهاجرت نمود. او که در ونکوور به عنوان مدل تبلیغاتی فعالیت می کند با 61 دختر دیگر رقابت کرد.

این برای دومین بار است که یک دختر ایرانی در کانادا... به عنوان ملکه زیبایی می رسد. پیش از این نیز نازنین جم همسر وزیر دفاع کانادا که یک کرد ایرانی است به این مقام دست یافته بود. سحر بی نیاز قرار است در دسامبر آینده بعنوان نماینده کانادا در مسابقات جهانی ظاهر شود . او اکنون در دانشگاه بریتیش کلمبیا تحصیل می کند و علاوه بر فعالیت در بازار تبلیغات به عنوان هنرپیشه در سریال های تلویزیونی نیز ظاهر می شود.

آنچه رقابت های امسال انتخاب میس یونیورس را با بقیه سالها متفاوت نشان داده است شرکت یک پسر دختر شده ای است که در پی شکست در ورود به مرحله پایانی به شدت گریه کرد. جینا تالاکووا از میان ۱۲ رقیب تا مرحله حساس مسابقه انتخاب ملکه زیبایی پیش رفت اما به دور بعدی نرسید. او اولین دو جن ...یتی است که در چنین رقابت هایی شرکت می کند.

جینا تالاکووا  که ۲۳ سال دارد و کانادایی می باشد، قبلا پسر بوده و با عمل جراحی دختر شده است. وی پس از یک هفته هیاهو و پیگیری دیروز با دستور دونالد ترامپ میلیاردر معروف و صاحب سازمان دختران شایسته جهان اجازه یافت تا در رقابتهای امسال میس یونیورس شرکت کند. جينّا تالاکووا هنگام تولد، پسر به دنيا آمد. چهار پنج ساله بود که خانواده اش متوجه شدند که پسرشان، وضعیت متفاوتى دارد. با مشورت پزشکان به مدت ۱۰ الى ۱۲ سال وی را درمان هورمونى کردند. در ۱۹ سالگى عمل جراحى تغيير جنسيت روی او انجام شد. اماپس از گذشت ۲ سال یعنی در ۲۱ سالگى وی توانست  شناسنامه اى با عنوان "خانم" بگيرد. این مسابقات در شهر تورنتوى کانادا برگزار شد. این مسابقه هر سال در سطح کانادا بيش از ۱۰۰ ميليون تماشاچی دارد و جزئيات آن در امريکا و کانادا  از طريق تلويزيون ها دنبال مى شود. در رقابت های امسال چهار دختر عرب نیز شرکت داشتند که از بین آنها مجد السعودی اردنی تبار، توانست به مقام دوم دست یابد.

[caption id="attachment_535" align="aligncenter" width="540" caption="جینا تالاکووا"]جینا تالاکووا[/caption] [caption id="attachment_554" align="aligncenter" width="478" caption="مجد السعودی"]مجد السعودی[/caption]

نویسنده : شیوا دل زنده | تاریخ : دوشنبه 1 خرداد 1391 | نظرات :()
تبلیغات
لیزر انگشتری بیمز
آرشیو ماهیانه
- >