تبلیغات
شونزده سال
موضوعات
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

مهره مار

قدرت افسونگری – مهره مار

  [caption id="attachment_609" align="aligncenter" width="400" caption="مهره مار"]مهره مار[/caption]

مهره مار جذابیت زا +1 کیف گردنبندی هدیه

مهره مار 100% طبیعی و اصلی به صورت جفت (نر = مثبت و ماده = منفی) از نوع مرغوب (رنگ روشن که کمیاب می باشد) به همراه نیش مار ، دو عدد مهره گیاه و یک عدد گردنبند (مخصوص نگهداری مهره ها) با بسته بندی شکیل و ضد ضربه که در زیر به توضیحات دقیق تر پرداخته میشود : اولین تاثیر مثبت مهره مار روی آرامش و اعتماد به نفس شماست. دارنده مهره مار از اعتماد به نفس فوق العاده ای برخوردار می شود به گونه ای که در روابط اجتماعی بدون هیچ مشکلی خواسته ها و آرزوهای خود را ابراز می کند و خیلی راحت از طرف مقابل خود جواب مثبت می شنود . این یک خرافات نیست …

دقت کنید روی بسته ارسالی شما به هیچ وجه کلمه مهره مار درج نخواهد شد و به جای آن از کلمه سفید کننده دندان استفاده می شود.

قیمت 19500 تومان

اول کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

icon

مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود ؟

یکی از مهم ترین سوالات شما چگونگی تهیه مهره مار (اصلی) است؟ نوعی ترشح طبیعی بر بالای سر مار (نر و ماده) هنگام جفت گیری آغاز میشود و به سرعت سفت و مستحکم ( به سختی سنگ) میشود که به آن مهره مار می گویند ، در روش تهیه سنتی پس از جفت گیری مار در طبیعت و یا در محل زندگی آن ها مهره ها ی مار جمع آوری می شوند که به دلیل سختی کار ممکن است با قیمت های بالایی (با توجه به ارزش های بالای این مهره ها) به فروش میرسند ، در این روش مشکل اصلی امکان جفت نبودن مهره های مار است. در روش مدرن تر نژاد های از مار که بیشتر جفت گیری کرده و بهترین مهره مار را تولید میکنند جمع آوری شده و به صورت جفت جفت نگهداری مشوند و در شرایط مناسب آب و هوایی و تغذیه قرار میگیرند تا جفت گیری بیشتر داشته باشند و تمام مهره های آن ها جمع آوری شود ، از جمله مزایای این روش جفت بودن قطعی مهره های مار و قیمت تمام شده بسیار پایین آن است.

مهره مار های 24 سال به دلیل مناسب تر بودن قیمت از هندوستان وارد می شوند (مهره مار در برخی از کشور های خارجی مخصوصا هندوستان و کشور های عربی اهمیت و ارزش بسیار بالاتری نسبت به ایران دارد).

 

 هنگام خرید مهره مار به چه نکاتی دقت کنیم ؟

یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است. برخی از خریداران به دلیل اینکه تا کنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند.

در تصویر بالا مهره مار ارسالی 24 سال تصویر برداری شده که (مانند دیگر محصولات 24 سال) تصویر بالا عیناً محصولی است که برای خریدار ارسال خواهد شد (واتر مارک 24 سال نیز روی تصویر حک شده)

دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماده است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد. دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند!) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند.

قیمت مهره مار با توجه به ارزش بسیار بالای آن و کمیاب بودن هیچ معیار خاصی ندارد ، ممکن است یک فالگیر مهره مار را (که احتمالا اصلی نیست) را تا چند صد هزار تومان بفروشد! و ممکن است بدلیل عدم آشنایی اکثر مردم با مهره مار هر شیء دیگری شبیه به مهره!! و یا ترجیحا شبیه مهره مار را با قیمت های پایین و گول زننده به فروش برسانند.

اندازه مهره مار مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مار مذکر سه برابر سایز یک لپه است (در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد) ، مهره مار های که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند (مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست - تمام مهره های ارسالی 24 سال به رنگ روشن می باشند)

اول کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

قیمت 19500 تومان

icon

خواص مهره مار چیست؟

مهره مار دراولین برخورد شاید مسأله ای خرافاتی بنماید ولی علم نوین متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته وجدید بشر است و واقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف واثبات مینماند وعلم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیارجزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات حاد بشر را حل کند درخصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند : هرشيء در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد وبرآیند این انرزی های نهفته منتشر شده از اجسام واشیاء بصورت بسیار موثر وقابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن مبین هم از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان وزمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادرمتعال یادشده است.

مارهای نر وماده به دلیل وضعیت خاص آناتومیک خود ازشرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیداکنند وبر آن وضعیت فائق آیند و با این عمل ادامه بقاء یابند .خداوند متعال متابولیسم بدن مار را بگونه ای آفریده است که درطول سال یک ترشح استخوانی ازجنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح مینماید که دارای بیشترین بار مغناطیسی نسبت به سایر اجسام واشیاء است وبصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار میشناسیم.

مهره مار درمارهای نر بار مثبت ومهره مار در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دوجفت را بسوی هم جذب نموده ومقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد .

اندازه این مهره ها حدودا بین 3 عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جداشده وبرزمین می افتد اگرفردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفتگیری کننده را از آن خود نموده و 40 روز باخود دارد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده وتقویت میشود وفرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر وقویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساطع مینماید که آثار بیشماری را برای آن ناشی میگردد.

بارمغناطیسی یادشده اعصاب را به طرزی ریلکس وآرام مینماید واسترس های آگاهانه واسترس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تا کنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس وآثار دیگرش برفرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت میکند ودراین حالت است که افراد هرچه مغرض تر وهرچه عصبانیترباشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام میشوند وچون این حالت را مدام در حضورشما احساس میکنند شیفته شما میشوند ومدام دوست دارند در حضور شما باشند واز آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

بدلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیاربالای آن در تسکین درد ها هم برای استفاده کننده وهم مخاطبانی که درکنار شما هستند ونیزاثر قاطع آن بر ازبین بردن جوش های صورت وزیبا ترکردن چهره به اثبات رسیده است.

خاصیت مغناطیسی آن در ازبین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه )موبایل( ودکل های مخابراتی وتلویزیونی ونیز کابل های فشارقوی ولوازم خانگی وتمامی مواردی از این دست دیگر خصوصیت منحصر به فرد مهره ماراست .

تجار وسیاست مداران وچهره های کاریزماتیک درسطوح بالا درکشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ وبزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات واینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند

اول کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

قیمت 19500 تومان

icon

جفت نر و ماده ( مثبت و منفی) مهره مار 100% طبیعی و اصلی شامل: دوعدد مهره مار جفت (نر و ماده) ، نیش مار و دو عدد مهره گیاه به همراه یک عدد کیف مخصوص نگهداری مهره ها

مرغوبترین نوع مهره مار با رنگ روشن و شفاف (دارای بیشترین تاثیر فرا مغناطیسی با ده ها خواص شگفت انگیز و گوناگون تاریخی مورد تایید و استفاده در بسیاری از کشورها روشي براي درك انرژي و خاصيت مغناطيسي مهره مار: بر روي دوپا بايستيد و مهره مار را در دست چپ خود بگيريد و آرام مشت نماييد. چشم ها را ببنديد و بر روي مهره مار تمركز كنيد. پس از چند دقيقه احساس مي نماييد كه دست چپتان به شدت مور مور شده و كم كم اين حس بالا و بالاتر هم مي آيد كه خود گواهي بر تاثيرات فيزيكي ميدان مغناطيسي مهره مار بر روي بدن مي باشد كه اين تاثير پذيري از مهره مار به ميزان انرژي هاله هاي بدن و همچنين باز بودن چاكرا هاي بدن شخص بستگي دارد و كم و زياد مي شود.

اگر بدنبال خوشبختی هستید. اگر بدنبال کسب جایگاه تاثیر گذار در بین جمع دوستان و همکاران و خانواده هستید. اگر محبوبیت را دوست دارید . اگر دوست دارید با تسلط بر ضمیر ناخودآگاه خود زندگی سرشار از اعتماد بنفس را تجربه کنید . اگر می خواهید حرف های شما و پیشنهادات خوب شماخیلی بیش از پیش مورد توجه جمع و مورد پذیرش آنها قرار گیرد اگر می خواهید جذابیت خاصی داشته باشید. اگر می خواهید طعم خوش شانسی را با تمام وجود بچشید . اگر می خواهید وضع مالی شما به سمتی که می خواهید رو کرده و بهتر شود . اگر می خواهید کسی که شما دوستش دارید او نیز به طرف شما کشش و تمایل پیدا کند . اگر می خواهید کسی در محل کار موی دماغ شما نشود . پیشنهاد ما به شما کاملترین پکیج مهره مار با رنگ روشن (با بیشترین بار فرا مغناطیسی) از 24 سال می باشد

اول کالا را تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

قیمت 19500 تومان

icon

نویسنده : شیوا دل زنده | تاریخ : پنجشنبه 4 خرداد 1391 | نظرات :()
تبلیغات
لیزر انگشتری بیمز
آرشیو ماهیانه
- >