تبلیغات
شونزده سال
موضوعات
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

همه چیز درباره سریال ترکی هزار و یکشب + عکس

سریال ترکی هزار و یکشب binbir gece یکی از موفق ترین سریال های ترک در طی سالهای اخیر بوده است. کارگردان این سریال Kudret Sabanci قدرت سابانجی، نویسندگان آن محمت بیلال و ییلدیز تونچ و بازیگران این سریال حالید ارگنچ Halit Ergenc و برگزار کورل Berguzar Korel می باشند. از نکات جالب در مورد این سریال این است که یکی از قسمت های این سریال به صورت زنده ( به زبان ترکی canli ) پخش شده است. کاری که هیچ یک از سازندگان سریال در جهان جرأت انجام چنین کاری را نداشته اند.

موضوع سریال:

داستان در مورد یک آرشیتکت بسیار ماهر و باتجربه خانم است به نام شهرآزاد ( شهرزاد ) اولیا الو Şehrazat Evliyaoğlu که در هولدینگی به نام بین یاپی کار می کند. وی صاحب پسری است که بیمازی لوسمی دارد و نیاز شدید و اضطراری به یک عمل سخت و گران قیمت دارد. نوعی پیوند استخوان. صاحبان این شرکت اونور آکسال و کرم اینجه الو از بیزینس من های موفق هستند. شهرزادتصمیم می گیرد برای این عمل جراحی مبلغی بالغ بر 200000 دلار از اونور آکسال قرض بگیرد. چرا که زندگی پسر یکی یکدونه اش به این پول بستگی داشت و این پول را رئیس شهرزاد قبول کرد که به او بدهد البته به این شرط که شهرزاد یک شب را با او بسر ببرد.

شهرزاد بیچاره که بین زندگی پسرش و حفظ پاکدامنی خود چاره ای جز انتخاب گزینه اولی نداشت، قبول کرد. اونور نیز به عهد خود وفا کرد و پول را به وی داد اما از آن شب به بعد، اونور نتوانست لحظه ای از فکر کرده به شهرزاد دست بردارد. برای همین ترتیب یک ماموریت دونفره به دوبی با شهرزاد را فراهم می سازد و در آسانسور هتل به شهرزاد با مبلغ دوبرابر قبل پیشنهاد یک شب دیگر را می دهد.

شهرزاد نه تنها پیشنهادش را رد می کند بلکه حالش از این قضیه به هم می خورد. او در می یابد که اونور هرگز آنچه را که بینشان اتفاق افتاده را فراموش نمی کند. به همین خاطر تصمیم می گیرد از کار خود استعفا دهد و در جای دیگری مشغول به کار شود.

از طرف دیگر اونور که از رد شدن پیشنهاد بیشرمانه اش از طرف شهرزاد خیلی ناراحت شده، در می یابد که در واقع عاشق شهرزاد شده است.

[caption id="attachment_827" align="aligncenter" width="450" caption="هزار و یکشب"]هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_833" align="aligncenter" width="550" caption="سریال هزار و یکشب"]سریال هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_834" align="aligncenter" width="550" caption="سریال هزار و یکشب"]سریال هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_835" align="aligncenter" width="500" caption="سریال هزار و یکشب"]سریال هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_836" align="aligncenter" width="357" caption="سریال ترکی هزار و یکشب"]سریال ترکی هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_837" align="aligncenter" width="507" caption="سریال ترکی هزار و یکشب"]سریال ترکی هزار و یکشب[/caption] [caption id="attachment_838" align="aligncenter" width="503" caption="سریال ترکی هزار و یکشب"]سریال ترکی هزار و یکشب[/caption] این سریال در کشورها و کانالهای زیر پخش شده است: آذربایجان در کانال Azad Azerbaijan بلغارستان در کانال Nova TV and Diema Family کرواسی در کانال RTL TV دنیای اعراب در کانالهای Al-Rai, MBC 1 , Nile Life و Lebanese Broadcasting Corporation(LBC)and 2M TV رومانی در کانال Kanal D Romania جمهوری مقدونیه در کانال A1 صربستان در کانال Prva TV یونان در کانال Macedonia TV and ANT1 مونته نگرو در کانال TV Vijesti بوسنی و هرزگوین در کانال Hayat TV and Alternativna televizija اسلوانی در کانال Pink SI کوزوو در کانال Kohavision اسلواکی در کانال Markiza and TV Doma جمهوری چک در کانال TV Nova and Nova Cinema مجارستان در کانال TV2 قزاقستان در کانال Kazakhstan Aktau TV اوکراین در کانال 1+1

نویسنده : شیوا دل زنده | تاریخ : شنبه 20 خرداد 1391 | نظرات :()
تبلیغات
لیزر انگشتری بیمز
آرشیو ماهیانه
- >